Bosch akumulinis pjoviklis AdvancedRotak 36V-44-750 1 x 4,0 Ah
1 / 5
Mokėkite 3 lygiomis dalimis su 0% palūkanomis
Kiekis:
Kiekiai sandėlyje
Toolnest sandėlis: 0 vnt.
Tiekėjo sandėlis: > 5 vnt.
Pristatymo laikas: 4-6 darbo dienos
Prekės kodas: 06008B9G01
Oficialus Bosch atstovas
  • 100% originalūs produktai
  • Gamintojo garantija ir aptarnavimas
  • Profesionali konsultacija
Techninės specifikacijos
Akumuliatoriaus tipas: Ličio jonų
Akumuliatoriaus įtampa: 36 V
Rekomenduojamas plotas: iki 750 m2
Rekomenduojamas akumuliatoriaus dydis: min. 4,0 Ah
Pjovimo plotis: 44 cm
Pjovimo sistema: Sirpinis pjovimo peilis
Svoris: 15 kg
Surinkimo krepšio talpa: 50 l
Pjovimo aukštis: 25 – 80 mm (7 pakopos, centrinis reguliavimas)
Rankenos tipas: sistema Ergoflex
Pristatymo komplektas:
1 x 36 V 4,0 Ah Li-ion akumuliatorius
Įkroviklis
Lisainfo
Puikus pjovimo našumas ir ilgas variklio tarnavimo laikas dėl bešepetėlinio variklio
Praktiškas, lengvai valdomas ir paprastas laikyti dėl Ergoflex/Euroslide sulankstomos rankenos
Kokybiškas audeklinis surinkimo krepšys su indikatoriumi, rodančiu užpildymą
Ergoflex rankenos padaro mašinos valdymą patogų
Pjovimo aukštį galima reguliuoti vienu mygtuko paspaudimu 7 skirtingais žingsniais nuo 25 mm iki 80 mm
Greitesni ir geresni rezultatai pjaunant palei kraštus
Syneon technologija optimaliam galios ir maksimaliam darbo laikui užtikrinti
Suderinamas su Bosch 36 V POWER FOR ALL akumuliatoriumi