Milwaukee metalo pjūklas M18 FMCS66-0C, be akumuliatoriaus ir įkroviklio
1 / 3
Mokėkite 3 lygiomis dalimis su 0% palūkanomis
Kiekis:
Kiekiai sandėlyje
Toolnest sandėlis: 2 vnt.
Užsisakykite iki 14:00 ir gaukite iki 18.05.26
Prekės kodas: 4933472110
Oficialus Milwaukee atstovas
  • 100% originalūs produktai
  • Gamintojo garantija ir aptarnavimas
  • Profesionali konsultacija
Techninės specifikacijos
Įtampa
18V
Apsisukimų skaičius
4000p/min
Pjūklo disko skersmuo
203mm
Pjūklo disko vidinė anga
15,87mm
Maksimalus pjovimo gylis
66mm
Akumuliatorius ir įkroviklis pridedami
ne
Akumuliatorių skaičius
0vnt.
Akumuliatoriaus tipas
Li-ion
Matmenys
Svoris su akumuliatoriumi
7.5kg
Papildoma informacija
Pirmasis 18 V akumuliatorinis diskinis pjūklas metalui, kurio pjovimo gylis yra 66 mm ir galia atitinka 1800 W įrenginį su tinklo maitinimu.